SFRs bestyrelse:

Formand: Annette Lis Jakobsen, tel.: 22 22 26 18, mail: annette.fyn@gmail.com

Næstformand: Kresten Henriksen, tel.: 40 18 34 65, mail: kresten@tavlsborggaards.dk

Sekretær: Randi Pedersen, tel.: 30 49 76 74, mail: durins@mail.dk

Kasserer: Birgitte Ahlberg, tel.: 26 46 12 13, mail: bia64@hotmail.dk

Menigt medlem: Lene Alexandersen Poulsen, tel.: 40 31 52 22, mail: lene@nbsm.dk

1. suppleant: Birgit Jordt Adsersen, tel: 61 65 23 65, mail: bjadsersen@gmail.com

2. suppleant: Jørgen Schnipper, tel.: 40 62 68 68, mail: j.schnipper@gmail.com

SFRs CVR-nr. 43478532

Bankoplysninger
Sparekassen Sjælland-Fyn
Reg.nr.: 9880    Kontonr.: 0000350831
IBAN-nr.: DK1498800000350831
BIC/SWIFT: SWESDK22 

Ved alle indbetalinger skal førers navn, hunds navn og event oplyses.

MobilePay: Til betaling på dagen –  989451

Ved alle indbetalinger skal førers navn, hunds navn og event oplyses.

Foreningens mail:
flatcoatdk@gmail.com

Administratorer:

Webmaster: Dorthe Larsen, tel.: 40 33 69 17, mail: dorthelarsen70@gmail.com
Reserve-Webmaster: Birgitte Ahlberg tel.: 26 46 12 13, mail: bia64@hotmail.dk

Facebook-Admin: Karen Lisager og bestyrelsesmedlemmer.
Instagram-Admin: Karen Lisager.

Områdekoordinator Sjælland: Dorthe Larsen, tel.: 40 33 69 17, mail: dorthelarsen70@gmail.com
Områdekoordinator Fyn: 
Områdekoordinator Jylland (midt): Aage Wilhelmsen, tel.: 28 94 44 23, mail: aage_r_wilhelmsen@live.dk
Områdekoordinator Jylland (syd): Lisbeth Martinsson